Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
BRICKOR, 2 st, 18/1900-tal, ram i trä, hänklar i mässing dekor av stilleben respektive fattning i vitmetall, dekor av fåglar, ca 55x41 respektive 54x36 cm
Smärre skador
367790
2016-03-11