Brickor 18/1900-tal

Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal
Brickor 18/1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

BRICKOR, 2 st, 18/1900-tal, ram i trä, hänklar i mässing dekor av stilleben respektive fattning i vitmetall, dekor av fåglar, ca 55x41 respektive 54x36 cm

Smärre skador

367790

2016-03-11