Nanna Dietzel för Georg Jensen ring

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NANNA DIETZEL, ring, sterlingsilver, Georg Jensen, desing nr 91, Köpenhamn 1970-80-tal, ringstorlek ca 17 mm

Smärre slitage/repor

367791

2016-03-15