Toiletteset 10 dlr

Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr
Toiletteset 10 dlr

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTESET, 10 dlr, silver, 1900-tal, England, bestående av: kam, 2 borstar, flakonger

Slitage

367798

2016-03-11