Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Porträtt av Gustaf Cederström, signerad D.W., utförd 1915, olja på duk, 50 x 40 cm
Registerad i Svenska Porträttarkivet
Oramad
367802
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här