David Wallin porträtt av Gustaf Cederström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Porträtt av Gustaf Cederström, signerad D.W., utförd 1915, olja på duk, 50 x 40 cm
Registerad i Svenska Porträttarkivet

Oramad

367802

2016-03-13