Omega
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, guld på stål, 1950-tal, Seamaster Calendar, datum, plexiglas, verk nr 16266352, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 35 mm
Urtavla med fläckar, bakboetten med gravyr, slitage
367803
2016-03-11