Omega

Omega
Omega
Omega
Omega
Omega
Omega
Omega
Omega

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, guld på stål, 1950-tal, Seamaster Calendar, datum, plexiglas, verk nr 16266352, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 35 mm

Urtavla med fläckar, bakboetten med gravyr, slitage

367803

2016-03-11