Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSKÅP, 1800-tal, blåmålat, två delar, höjd 210, 118x36 cm

Slitage, träknoppar till stöd och lådor saknas

367821

2016-03-11