Skrivskåp
2016-03-11
367821
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVSKÅP, 1800-tal, blåmålat, två delar, höjd 210, 118x36 cm
Slitage, träknoppar till stöd och lådor saknas