Longines
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LONGINES, herrarmbandsur, guld på stål, 1960-tal, brunt läderarmband i original, verknr: 10392023, diameter ca 35 mm
Kuntoraportti
Slitage, urtavla med fläckar, repor lädermnband med skador / skinnet stelt
367826
Päivämäärä:
2016-03-11