Longines

Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines
Longines

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LONGINES, herrarmbandsur, guld på stål, 1960-tal, brunt läderarmband i original, verknr: 10392023, diameter ca 35 mm

Kuntoraportti

Slitage, urtavla med fläckar, repor lädermnband med skador / skinnet stelt

367826

Päivämäärä:

2016-03-11