Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, höjd 80, 94 x 49 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
367834
2016-03-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner