Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, höjd 80, 94 x 49 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

367834

2016-03-11