Skrivbyrå Karl Johan
2016-03-11
367836
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, beslag i mässing, höjd 97, 105 x 51 cm, 2 nycklar finns
Fanérskador