Peder Duke färgseriegrafi

Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi
Peder Duke färgseriegrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått, oramade

367846

2016-03-11