Stolar 1930-tal

Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 6 st., Sverige 1930-tal, mahogny, skuren dekor, pärlspikning, sits och rygg klädd i alcantara, höjd ca 100 cm

Kuntoraportti

Omklädda, mindre bruksslitage

367848

Päivämäärä:

2016-03-11