Stolar 1930-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 6 st., Sverige 1930-tal, mahogny, skuren dekor, pärlspikning, sits och rygg klädd i alcantara, höjd ca 100 cm
Kuntoraportti
Omklädda, mindre bruksslitage
367848
Päivämäärä:
2016-03-11