Bordsur Louis XV-stil

Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil
Bordsur Louis XV-stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, urtavlan märkt Balthazar Paris, med hänkel, höjd 16 cm, nyckel finns

367861

2016-03-15