Servisdelar rokokostil

Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil
Servisdelar rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, 13 dlr, 1900-talets början, märkt "Meissen", rokokostil, rik blomdekor samt förgylld, bestående av: 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 saladjärer, terrin med lock, 2 vaser, karott med lock

En lockknopp av , smärre nagg

367872

2016-03-12