Servisdelar rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVIS, 13 dlr, 1900-talets början, märkt "Meissen", rokokostil, rik blomdekor samt förgylld, bestående av: 6 uppläggningsfat, såsskål, 2 saladjärer, terrin med lock, 2 vaser, karott med lock
En lockknopp av , smärre nagg
367872
2016-03-12