Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÄGARE, TESPINDEL, med skaft i trä, SOCKERBITSDOSA, invändigt förgylld, LUKTDOSA, DOSA, silver, vikt ca 229 g
Zustandsbeschreibung
Delvis med gravyr, smärre bucklor
367875
2016-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner