Bägare tespindel dosor silver

Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver
Bägare tespindel dosor silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BÄGARE, TESPINDEL, med skaft i trä, SOCKERBITSDOSA, invändigt förgylld, LUKTDOSA, DOSA, silver, vikt ca 229 g

Zustandsbeschreibung

Delvis med gravyr, smärre bucklor

367875

2016-03-12