Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

IVAN JORDEL (1901-1961): Komposition med fisk, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 42x52 cm

367877

2016-03-12