Slava Kliuchnikoff oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Sommarbukett i zinkhink, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2012, olja på duk, ca 40 x 30 cm

367887

2016-03-12