Slava Kliuchnikov
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Humla, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2009, olja på duk, ca 44 x 30 cm.
.
Målningen är en fri kopia efter Bruno Liljefors målning "Bofinkar i körsbärsblom" från 1886.
367891
2016-03-12