Slava Kliuchnikov

Slava Kliuchnikov
Slava Kliuchnikov
Slava Kliuchnikov
Slava Kliuchnikov
Slava Kliuchnikov
Slava Kliuchnikov

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Humla, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2009, olja på duk, ca 44 x 30 cm.
.
Målningen är en fri kopia efter Bruno Liljefors målning "Bofinkar i körsbärsblom" från 1886.

367891

2016-03-12