Alexis Ankarcrona oljemålning
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Vinterlandskap med älgar, signerad och daterad Alexis Ankarcrona dubbeldaterad 77/78, olja på duk, a tergo med gåvoskrift "Till Kapten Grafström med Fru", ca 45x57 cm
367894
2016-03-12