Alexis Ankarcrona oljemålning

Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Vinterlandskap med älgar, signerad och daterad Alexis Ankarcrona dubbeldaterad 77/78, olja på duk, a tergo med gåvoskrift "Till Kapten Grafström med Fru", ca 45x57 cm

367894

2016-03-12