Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IGGE KARLSSON (född 1932): "Våryra", signerad och daterad Igge -77, olja på duk, ca 72 x 94 cm

367902

2016-03-12