Emil Ekman
2016-03-12
367919
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EMIL EKMAN (1880-1951): ´´Tragisk morgon´´, signerad Emil Ekman, olja på duk, ca 59X91 cm