Bordsur 1800 talets mitt

Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt
Bordsur 1800 talets mitt

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets mitt, förgylld brons och gjutgods, krönt med riddare, höjd 50, 37 x 17 cm, pendel och nyckel finns

367923

2016-03-12