Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor

Slitage, fläckar

367947

2016-03-12