Vägg / Bordslampor
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGG/BORDSLAMPOR, 1 par, Nordiska Kompaniet, troligen Erik Tidstrand, 1900-talets mitt, krom och bemålad metall/trä, vikbar skärm, märkta undertill "NK", höjd ca 32 cm
Ommålade, bruksslitage
367957
2016-03-12