Vägg / Bordslampor

Vägg / Bordslampor
Vägg / Bordslampor
Vägg / Bordslampor
Vägg / Bordslampor
Vägg / Bordslampor
Vägg / Bordslampor

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

VÄGG/BORDSLAMPOR, 1 par, Nordiska Kompaniet, troligen Erik Tidstrand, 1900-talets mitt, krom och bemålad metall/trä, vikbar skärm, märkta undertill "NK", höjd ca 32 cm

Ommålade, bruksslitage

367957

2016-03-12