950 SEK
1 000 SEK
STOP, KAROTTER, 2 st., SÅSSKÅL, SOCKERSKÅL på fot, nysilver, 1900-tal, höjd ca 9-23 cm
Med inskription, delvis slitage
367958
2016-03-12