Stop karotter nysilver

Stop karotter nysilver
Stop karotter nysilver
Stop karotter nysilver
Stop karotter nysilver
Stop karotter nysilver
Stop karotter nysilver

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

STOP, KAROTTER, 2 st., SÅSSKÅL, SOCKERSKÅL på fot, nysilver, 1900-tal, höjd ca 9-23 cm

Med inskription, delvis slitage

367958

2016-03-12