Oidentifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, (1800-tal): Kristus med törnekrona, olja på träpannå, 48 x 43 cm

Sprickor, hål, maskstungen, färgbortfall, oramad

367972

2016-03-17