Bord renässansstil

Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil
Bord renässansstil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, PELARBORD, 1900-talets början, renässansstil, betsade, höjd 80, 102 x 58 resp 75, diameter 48 cm

Bruksslitage, ytslitage

367981

2016-03-12