Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1920-tal, ek, utdragsskivor, höjd 62, 85-150x55 cm

Visst slitage

367983

2016-03-12