Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, dekor av drakar, fodral märkt G.Boiardt höjd ca 83 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
delar saknas, skador, slitage
367987
2016-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här