Väggpendyl 1800-talets slut

Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut
Väggpendyl 1800-talets slut

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, dekor av drakar, fodral märkt G.Boiardt höjd ca 83 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

delar saknas, skador, slitage

367987

2016-03-16