Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSBORD, med perstorpsskiva, 1959-tal, Edsbyn, höjd ca 74 80x70, utdragsskiva ca 40 cm vardera

Skiva med slitage

367994

2016-03-12