Godisautomat / Spargris

Godisautomat / Spargris
Godisautomat / Spargris
Godisautomat / Spargris
Godisautomat / Spargris
Godisautomat / Spargris
Godisautomat / Spargris

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

GODISAUTOMAT / SPARGRIS, 1920-30-tal, troligen Stollwerck, höjd ca 15,5 cm

Slitage, nyckel saknas

368010

2016-03-12