Helge Hamnert Röllakanmatta

Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta
Helge Hamnert Röllakanmatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE HAMNERT, röllakanmatta, signerad H H, mått ca 230 x 170 cm

Smärre slitage

368024

2016-03-12