Golvlampor empirestil

Golvlampor empirestil
Golvlampor empirestil
Golvlampor empirestil
Golvlampor empirestil
Golvlampor empirestil
Golvlampor empirestil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVLAMPOR med bordsskivor, 1 par, 1900-tal, empirestil, skuret bronserat och svärtat trä, mässing och marmor, textilskärmar, totalhöjd ca 165 cm, bordshöjd ca 75 cm, skivan 40 x 49 cm

Bruksslitage

368074

2016-03-12