Rembrandt samt Hubert von Herkomer 3 etsningar

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

REMBRANDT (1606-1669): (2) "The Windmill", samt "The Omval" kopior efter etsningar signerade och daterade 1641 resp 1645 i plåten, ca14,5x20,5 resp. 15,5x19,5 cm, senare avdrag. HUBERT von HERKOMER (1849-1914): Landsväg, grafiskt blad, ca 15,5x22,5 cm, senare avdrag

368080

2016-03-12