Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROKOKOBORD, 1800-tal, profilerad kalkstensskiva som är handhuggen under, senare träunderrede, skuret och bronserat, höjd 73, 92 x 48 cm
Åldersrelaterad slitage
368118
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här