Rokokobord 1700-/1800-tal

Rokokobord 1700-/1800-tal
Rokokobord 1700-/1800-tal
Rokokobord 1700-/1800-tal
Rokokobord 1700-/1800-tal
Rokokobord 1700-/1800-tal
Rokokobord 1700-/1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROKOKOBORD, 1800-tal, profilerad kalkstensskiva som är handhuggen under, senare träunderrede, skuret och bronserat, höjd 73, 92 x 48 cm

Åldersrelaterad slitage

368118

2016-03-13