Eric Grate

Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate
Eric Grate

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Fetisch dansant 28-33, signerad Eric Grate, tusch, ca 28 x 20,5 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
Skador: Papperskador, ej examinerad ur ram

368134

2016-03-30