Eric Grate tusch

Eric Grate tusch
Eric Grate tusch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Ansikte, osignerad, tusch, 16x8 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

368136

2016-03-30