Eric Grate etsning

Eric Grate etsning
Eric Grate etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): "Rötter under jordenr" signerad Eric Grate, akvarell, blyerts och färgkrita,, 29 x 23 cm

368140

2016-03-30