Vaser skål Berndt Friberg
2016-03-12
368146
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vaser, 2 st, skål, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 4,5-10 cm
Skålen med en mindre nagg