Vaser skål Berndt Friberg

Vaser skål Berndt Friberg
Vaser skål Berndt Friberg
Vaser skål Berndt Friberg
Vaser skål Berndt Friberg
Vaser skål Berndt Friberg
Vaser skål Berndt Friberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vaser, 2 st, skål, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 4,5-10 cm

Skålen med en mindre nagg

368146

2016-03-12