Carl Malmsten stolar "Nya Guldheden"

Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 8 st., modell Nya Guldheden, betsad bok, klädsel i tyg, brännstämplade Åfors Möbelfabrik/ design/ Carl Malmsten, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel med slitage

368161

2016-03-13