Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, stolar, 8 st., modell Nya Guldheden, betsad bok, klädsel i tyg, brännstämplade Åfors Möbelfabrik/ design/ Carl Malmsten, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel med slitage
368161
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här