Spegel spegellampetter tenn
2016-03-13
368180
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, ramar och ljuspipor i tenn, spegelns mått ca 48x28, lametternas mått ca 35x11,5 cm
Bruksslitage