Spegel spegellampetter tenn

Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, ramar och ljuspipor i tenn, spegelns mått ca 48x28, lametternas mått ca 35x11,5 cm

Bruksslitage

368180

2016-03-13