Leida Rives oljemålning

Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning
Leida Rives oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIDA RIVES (1915-1989), "Mot centrum", signerad L Rives, olja på pannå, ca 30x42 cm

368206

2016-03-13