Kjell Engman flaska Kosta

Kjell Engman flaska Kosta
Kjell Engman flaska Kosta
Kjell Engman flaska Kosta
Kjell Engman flaska Kosta
Kjell Engman flaska Kosta
Kjell Engman flaska Kosta

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, flaska/vas, Kosta, polykrom dekor, signerad Kjell Engman Artist Collection Kosta, höjd ca 34 cm, medföljer vas, Sea Glas Bruk, dekormåleri i form av fågel, höjd ca 15 cm

Smärre slitage

368214

2016-03-13