Kjell Engman flaska Kosta
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ENGMAN, flaska/vas, Kosta, polykrom dekor, signerad Kjell Engman Artist Collection Kosta, höjd ca 34 cm, medföljer vas, Sea Glas Bruk, dekormåleri i form av fågel, höjd ca 15 cm
Smärre slitage
368214
2016-03-13