Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, 40/200, färglitografi, ca 107x132 cm

368233

2016-03-13