Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 98, 40/200, färglitografi, ca 107x132 cm
368233
2016-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här