Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, nyckelbussningar i mässing, bestående av matbord, 6 stolar, skåp, hörnskåp, 2 iläggsskivor, bordets mått höjd, skåpets mått höjd ca 175, 125x47, hörnskåpets mått höjd ca 180, 100x65 cm, nyckel finns
Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar o slitage
368255
2016-03-13